Obdivujte Geralta v novém traileru na seriál Zaklínač
zdroj: Archiv/Profimedia.cz
Video

Obdivujte Geralta v novém traileru na seriál Zaklínač

31. 10. 2019 17:17 | autor: Václav Pecháček |

Seriál Zaklínač od streamovacího giganta Netflixu je už za dveřmi. Geralt z Rivie se vřítí na televizní obrazovky 20. prosince, jak odhaluje nový, přes dvě minuty dlouhý trailer, v němž uvidíte… leccos. A v redakci jsme se shodli, že se nám výsledný tvar vlastně docela zamlouvá.

Nebudu otálet a trailer sem rovnou přiložím. Případně, pokud byste chtěli české titulky a lokalizované informace, můžete zamířit za tímto odkazem na Facebook Netflixu Česko.

zdroj: Archiv

Tak co tomu říkáte? Mě zaujalo především to, jak moc představitel Geralta Henry Cavill v jedné scéně, konkrétně té, kde žertuje o svých upilovaných zubech, zní jako Doug Cockle, který zaklínače ztvárnil v herní trilogii od CD Projektu RED. Vzhledem k tomu, že Cavill má hry nahrané a údajně je miluje, to podle mě snad ani nemůže být náhoda.

Cavill na mě vůbec čím dál tím víc začíná působit jako vážně dobrý Geralt. Ano, možná je trochu moc ohromný, ale v boji se pohybuje s taneční grácií, vůbec nepřipomíná chodící tank, jemuž by nasvědčovala Henryho bodybuilderská postava. A jeho charisma mi přijde víc než dostačující.

Efekty stále vypadají velmi solidně, Yennefer stále působí příliš mladě, nilfgaardské brnění stále vypadá poněkud broukovitě a nepatřičně, dokonce i na sexy Cahirovi. Ale v konečném důsledku snad tenhle trailer všechny fanoušky předlohy naplní nadějí, že by to neměl být průšvih. Neměl by, že ne? Doufám, že nebude. Modlím se za to každý večer k Melitelé.

Uvidíme pár dní před Vánoci. 20. prosince, pěkně všechny díly najednou připravené k okamžitému zhlédnutí. Dárky pro rodinu raději nakupte s dostatečným předstihem, ať pak máte čas na válení u televize.

Nejnovější články