zavřít

Chtěli byste remake původního Aliens vs Predator v CryEngine 3?

Windows

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Kdo si vzpomíná na Aliens vs Predator z roku 1999 od Rebellionů, tomu srdíčko při pohledu na níže plácnuté video zaplesá. Na svoji dobu pěkná a povedená hra, která měla hlavně výbornou atmosféru, se totiž remakuje. Ne celá a zatím jen jako mod do Crysis 2. Časem by z toho mohlo možná být i něco víc. Nedělá to žádná profesionální firma, jen jeden nadšenec, který si říká oldschool.Dave. A vypadá to parádně, posuďte sami:

oldschool.Dave je ale na začátku. Rozhodně nemá celou hru, zatím ukázal jen krátký tech teaser, který se zaměřuje na úvod kampaně za mariňáka. Takže žádní vetřelci, žádní predátoři, žádný multiplayer, zatím jen taková malá technologická ochutnávka. Vetřelci budou, ale predátoři prý asi ne, Dave je moc rád nemá, jak prozradil na fórech CryDev. Ok, budiž. Kdyby ale dotáhnul do konce alespoň tu kampaň za mariňáka, tak bych se vůbec nezlobil.

Ve videu nechybí typické zbraně a zvuky, stejně jako dobře trefil atmosféru prostředí. A na CryEngine to vypadá skvěle. Dave na konci videa slibuje také dodatečné úkoly, hodně rychlé vetřelce a kompletní statistiky. A protože je oldschool, tak zapomeňte na nějaké modernizování. Nebude tam žádný quick save, žádné automatické léčení, skripty a žádné wallhacky.

Zatím se to (logicky) plánuje jen na PCčko a pouze jako mod. Jestli z toho bude někdy něco víc, ukáže až čas. Bylo by sympatické, kdyby se Daveovi ozvala SEGA nebo Gearbox a on by s jejich pomocí předělal do CryEnginu celou hru. Včetně multiplayeru. AvP jsem tehdy hrál, ale na singleplayer si už popravdě moc nepamatuju. V hlavě mi ale dodnes zůstala spousta momentů z multiplayeru, který jsme hrávali po síti. Dva mariňáci versus hromada vetřelců... Skoro takový předchůdce dnes oblíbeného Horde módu...

Tagy: akční sci-fi Vetřelec

Zdroje: YouTube,Crydev.net

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.