BioWare oznámili nové Dragon Age, jehož středobodem bude Solas z Inquisition
zdroj: tisková zpráva

BioWare oznámili nové Dragon Age, jehož středobodem bude Solas z Inquisition

7. 12. 2018 9:00 | Video | autor: Patrik Hajda |

Tak BioWare nám nelhali, když nás minulý týden lákali na „nějaké“ oznámení ohledně Dragon Age. Oním oznámením je velice opatrný teaser nového dílu, který prozatím nemá žádné jméno. Dokonce ani číslovku čtyři. A jedinou konkrétní informací v tuto chvíli je účast Solase, jedné z hlavních postav z Dragon Age: Inquisition.

„Takže jsi mě nakonec našel. Předpokládám, že máš otázky,“ zakončuje Solas kratičké video níže. Pokud jste Dragon Age: Inquisition ještě nedohráli a nechcete přijít o překvapení, tak následující řádky přeskočte a podívejte se rovnou na video.

Solas byl v průběhu posledního dílu vaším spojencem, ale nakonec se z něj vyklubal nový záporák. Na samotném konci hry ho čarodějka Flemeth nazvala Dread Wolfem, tedy elfským bohem zrady. Hra tímto způsobem naznačila, že další Dragon Age by se mohlo točit právě kolem něj. A tak se zjevně stane, neboť #TheDreadWolfPovstane, jak se píše v závěru videa.

A to je vše, co o hře víme. Žádné jméno, žádné datum. Rok 2019 tak nepřipadá v úvahu a i 2020 není absolutní jistota. Jádro tvůrčího týmu zůstává, ale výkonný producent Mark Darrah kolem něj vystavěl nový tým z veteránů BioWare, kteří pracovali na Jade Empire a Baldur’s Gate. Ředitelem projektu je Matthew Goldman.

zdroj: Archiv

Nejnovější články