zavřít

BioWare oznámili nové Dragon Age, jehož středobodem bude Solas z Inquisition

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox Xbox One

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Tak BioWare nám nelhali, když nás minulý týden lákali na „nějaké“ oznámení ohledně Dragon Age. Oním oznámením je velice opatrný teaser nového dílu, který prozatím nemá žádné jméno. Dokonce ani číslovku čtyři. A jedinou konkrétní informací v tuto chvíli je účast Solase, jedné z hlavních postav z Dragon Age: Inquisition.

„Takže jsi mě nakonec našel. Předpokládám, že máš otázky,“ zakončuje Solas kratičké video níže. Pokud jste Dragon Age: Inquisition ještě nedohráli a nechcete přijít o překvapení, tak následující řádky přeskočte a podívejte se rovnou na video.

Solas byl v průběhu posledního dílu vaším spojencem, ale nakonec se z něj vyklubal nový záporák. Na samotném konci hry ho čarodějka Flemeth nazvala Dread Wolfem, tedy elfským bohem zrady. Hra tímto způsobem naznačila, že další Dragon Age by se mohlo točit právě kolem něj. A tak se zjevně stane, neboť #TheDreadWolfPovstane, jak se píše v závěru videa.

A to je vše, co o hře víme. Žádné jméno, žádné datum. Rok 2019 tak nepřipadá v úvahu a i 2020 není absolutní jistota. Jádro tvůrčího týmu zůstává, ale výkonný producent Mark Darrah kolem něj vystavěl nový tým z veteránů BioWare, kteří pracovali na Jade Empire a Baldur’s Gate. Ředitelem projektu je Matthew Goldman.

Tagy: Dragon Age (série) RPG TheGameAwards2018

Zdroje: tisková zpráva,PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.