Vessel

Vessel

Články

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Sumář materiálů, který během uplynulých týdnů přibyly v databází ABCgames zahrnuje krom jiného čtveřici návodů (Max Payne 3, ME3 a další), přičemž pod návodem si nemusíte představit nutně jen popis průchodu hrou, ale i upozornění na zajímavé maličkosti, které jste třeba minuli. Možná vám ale lépe poslouží český dabing pro Doom 3: Resurrection of Evil nebo slovenština pro parádní plošinovku Vessel. Nabídku doplňuje sada wallpaperů z nově oznámených her (Star Wars 1313), potažmo řada cheatů nebo trainerů. Kompletní výpis po rozkliku nebo přímo na ABCgames.

Vessel je krásná plošinovka a žádný oldschool

Možná vám připadá, že těch na pohled krásných 2D plošinovek s akčními a puzzle elementy už začíná být nějak moc, ale já si myslím, že dobrého se člověk nikdy nepřejí. A Vessel vypadá dobře a soudě dle dema se i dobře hraje. Dílko nezávislého týmu Stragne Loop Games vás staví do role vynálezce, kterému se podařilo oživit stroje a nyní to musí napravit.

Bleskovky

  • 26. 6. 2014 - Členové PS Plus programu obdrží 2. července zdarma hry TowerFall Ascension (PS4), Strider (PS4), Dead Space 3 (PS3), Vessel (PS3), LEGO Batman 2: DC Superheroes (PSV), Doki Doki Universe (PSV)

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Datum recenze:
16. května 2012
Recenze