zavřít

Zoo Tycoon 2: African Adventure hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Milovníky budovatelské série Zoo Tycoon studia Blue Fang Games očekávaný addon pro její druhý díl - Zoo Tycoon 2: African Adventure - je hotov.

Oznámila to dnes oficiální tiskovou zprávou společnost Microsoft Game Studios s tím, že do obchodů začne tento produkt proudit od 2. června. Za zmínku určitě stojí i skutečnost, že se nám v galerii vyrojila také spousta nových pohlednic z Afriky.


Zoo Tycoon 2: African Adventure vám, jak už název napovídá, nabídne zvěřenu původem z Afriky. Dočkat byste se měli přímo dvaceti nových druhů živočichů a osmi různých biomů afrického kontinentu. Připraveny jsou samozřejmě i nové scénáře a úkoly a v neposlední řadě se můžete těšit takéna možnost svezení se v Jeepu tématicky vyzdobeným typickými zvířecími vzory. Více se o addonu dočtete v naší dřívější zprávě, anebo na jeho oficiálních stránkách.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.