zavřít

Zlevnění jarních hitů CD Projektu o 40-70%

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je libo Saints Row 2 za 299 Kč, F.E.A.R. 2 za 499 Kč nebo spíš Empire Total War za 699 Kč?

Není to běžný výprodej. Ty obvykle začínají minimálně půl roku po uvedení na trh a většinou se týkají her, které nešly příliš na odbyt. Ale pořídit si s více než 50% slevou hru, kterou jsme recenzovali teprve před měsícem, nebo hru, která patřila mezi vysoko hodnocené a nejúspěšnější hity jara? To se jen tak nevidí a právě taková je aktuální nabídka slev od CD Projektu.

V jejím rámci lze získat lednovou PC verzi městské akce Saints Row 2 a starořecké RPG Rise of Argonauts za 299 Kč, únorové trháky F.E.A.R. 2 a Dawn of War 2 za 499 Kč nebo březnové Empire Total War za 699 Kč a The Wheelman za 499 Kč. Všechny uvedené hry jsou v češtině a dosud stály 899 Kč až 1199 Kč.


Za pozornost ještě stojí Sacred 2 PC zlevněné v rámci Víkendové slevy Xzone na 499 Kč a také dárek zdarma v podobě vojenské helmy k ArmA 2.
zdroj: PR

jd

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.