zavřít

Zkuste štěstí v C&C: Generals betatestu

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Úderem páté hodiny odpolední středoevropského času spustili Electronic Arts několikrát posunutý betatest své 3D real-time strategie Command & Conquer: Generals od pacifické divize EA, o níž se řada lidí mylně domnívá, že ji vyvíjí Westwood.

Registrace zájemců o betatest poběží pouze do zítřejšího rána, takže pokud chcete zkusit štěstí a stát se jedním ze zhruba 3500 šťastlivců, kteří budou vybráni hlavně podle systémové konfigurace, měli byste sebou opravdu hodit. Na rozdíl od podobných betatestů se tentokrát mohou zúčastnit lidé z celého světa, ale podmínkou je věk osmnácti let.

Cílem celé akce je důkladné otestování multiplayeru C&C: Generals na několika bojištích, vyváženosti jednotlivých stran (USA, Čína a G.L.A.) se všemi dostupnými jednotkami nebo budovami a samozřejmě půjde také o vyzkoušení zátěže herních serverů. Ani my v betatestu nové generace slavné série C&C nebudeme chybět, takže v dohledné době vám můžeme slíbit první dojmy ze síťového klání, které obohatí sbírku článků o nové generaci slavné série Command & Conquer (rozhovor, preview).

zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.