zavřít

Závody Indycar Series pro PC jsou hotovy

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Codemasters dnes oznámili, že PC verze jejich závodní hry Indycar Series je hotova a směřuje do obchodů, kde by se měla objevit zhruba v půlce září.

Zajímavé je, že ještě donedávna bylo vydání hry naplánováno na listopad, ovšem vývoj šel zřejmě kupředu rychleji než se očekávalo. Hra Indycar Series s oficiální licencí na šampionát Indy 500 od Indianapolis Motor Speedway je pro Playstation2 a Xbox venku již od května a hodnocení těchto verzí se podle statistik GamesRankings pohybovalo kolem 70%. Více o hře prozradí naše dřívější novinky, majitelé rychlejších linek si mohou též stáhnout červnové demo ve velikosti 118 MB.

zdroj: GameSpot

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.