zavřít

Webovka zdarma Quake Live

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

id Software sehnali partnera pro obstarávání reklamy ve freewarové odnoži multiplayerové střílečky. + OBRÁZKY

id Software na Game Developers Conference oznámili dohodu se společností IGA Worldwide, která bude zajišťovat in-game reklamu a sponzory pro jejich Quake Live. To je ta freewarová odnož legendární multiplayerové střílečky, vloni původně nazvaná Quake Zero. Stejně jako např. Battlefield Heroes či nástupce Tribes ji budete moci hrát přes svůj webový prohlížeč, přes nějž se také sama automaticky stáhne. Vše tak maximálně blbuvzdorné, vhodné pro začátečníky (ale i profíky). Vzhledem k této nátuře hry je grafika prvních dvou obrázků velice slušná, svým stylem silně připomíná Quake III Arenu, jíž se chce příbližit i herně. Technickým řešením má být vlastní 3D komponent, nikoli Flash ani Shockwave.


Quake Live doprovodí nezbytné funkce pro vyhledávání serverů a pořádání zápasů, plus doplňky jako seznam přátel a možnost komunikace s nimi, online statistiky a turnaje o ceny od sponzorů. Společnost IGA věří, že odstartuje novou vlnu těchto, jak říká, "freemium" produktů, u jejichž reklam se v příštích pěti letech očekává 23% růst. Quake Live tak po loňské nejistotě Johna Carmacka, jestli tento model bude komerčně fungovat, dnešní zprávou dostalo zelenou. Datum vydání odhadujeme tak na srpen-září.
zdroj: Kotaku, Sector

jd

Novinky na CZC.CZ

 • hra Wreckfest

  Pravidla jsou od toho, aby se porušovala a tak ve ...

  1599 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.