zavřít

Vyhlášení soutěže o 5 PC originálek DiRT 3

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do vyhlášení soutěže o pět PC originálek DiRT 3 nám bez ptaní vlezl letošní ročník herní výstavy E3, takže se všem zúčastněným omlouváme za zpoždění. Seznam šťastlivců, kterým posíláme zaslouženou výhru, najdete níže společně s otázkami a správnou (resp. námi akceptovanou) odpovědí na každou z nich. Všem blahopřejeme!

Výherci:

Jaroslav Kovář - Vimperk
Jan Konfršt - Liberec
Martin Novák - Brno
Marek Liolias - Šenov
Zbyněk Kubát - Frýdlant

Otázky a odpovědi

1) Jak byla označována a kdy byla zrušena historicky nejpopulárnější rallye kategorie, ve které nebyly na vozidla uvaleny prakticky žádné restrikce? - Group B; Skupina B a zrušena byla v roce 1986, akceptovali jsme i 1987, protože pojem "zrušena" se dá vyložit více způsoby a je tak i uváděn.

2) Jak je na tom podle Vaška Rybáře (a jeho recenze) DiRT 3 s nastavováním aut? - "Na vlhké sny automechaniků se ale v téhle sérii moc nehraje. Zábava je na prvním i posledním místě a nikdo ji zjevně nechce příliš komplikovat." Akceptovali jsme i popis vlastními slovy, pokud vyjadřoval, že s nastavováním aut na tom DiRT 3 není zrovna nejlépe :)

3) Napište název poslední rallye, kterou v rámci WRC šampionátu jel Colin McRae a ve kterém to bylo roce. - Rallye Turecko září 2006. Brali jsme i Turecko, 2006 a různé variace.

 

Tagy: soutěž vyhlášení

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.