Vychází Just Cause 2
zdroj: Archiv

Vychází Just Cause 2

24. 3. 2010 10:10 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Nejrozsáhlejší akční hra ve volném prostředí tento pátek i v České republice.

Obrázek zdroj: Archiv (TISKOVÁ ZPRÁVA) - Square Enix London Studios, pobočka firmy Square Enix Europe, dnes oznámila, že se hra Just Cause 2 dostane na pulty obchodů v celé Evropě, včetně České republiky, již tento pátek. „Just Cause 2 nastavuje novou laťku pro hry v otevřeném světě. Nabízí jedno z nejzábavnějších a nejpoutavějších prostředí, jaké kdy vzniklo,“ tvrdí Lee Singleton, hlavní vedoucí Square Enix London Studios. „Je to nejrozsáhlejší akční hra ve volném prostředí, která se odehrává na více než 400 čtverečních mílích ostrova Panau, jenž jen čeká, až jej začnete objevovat. Vydat se můžete, kamkoli budete chtít, a svoboda, s jakou zde můžete jednat, je v daném žánru nevídaná.“

Hráč musí v roli Rica Rodrigueze, nejmocnější zbraně, jakou Agentura disponuje, zavítat na ostrov Panau a rozdat si to s tamní vládnoucí juntou. Potřebuje najít svého bývalého šéfa a učitele Toma Sheldona, který sešel z cesty a uprchl na ostrov s milióny z agenturní pokladny a s mnoha jejími informacemi. Díky jedinečnému spojení vystřelovací kotvy a padáku neexistuje žádné omezení ve svislém směru, neboť vzduch se stává vaším hřištěm: chyťte si prolétávající letadlo, zahákujte vrtulník nebo skočte z té nejvyšší budovy či kopce… hlavně ať po vás nezůstane kámen na kameni.

Hra Just Cause 2 hráčům poskytuje svobodu při plnění úkolů, sami rozhodují o způsobu, jak se do nich pustí, přičemž k dispozici mají více než 100 dopravních prostředků, nespočet vylepšení a předmětů, takže se jim nabízejí takřka neomezené možnosti, jak si mohou vychutnat neutuchající a adrenalinem napěchovanou akci.

Hra Just Cause 2 bude k dispozici pro PlayStation 3, Xbox 360 a pro PC v anglické verzi - více v dojmech z dema a kompletním zpravodajství:

Přidrátujte protivníka k letadlu v Just Cause 2  [21.12.2009 10:10]
Kaskadérské kousky s vehikly v Just Cause 2  [4.12.2009 23:23]
Just Cause 2 koncem března  [24.11.2009 19:19]
11 minut hraní Just Cause 2  [17.11.2009 10:10]

zdroj: PR

levis

Nejnovější články