URU: Myst hotova, RS3 Athena Sword odklad
zdroj: Archiv

URU: Myst hotova, RS3 Athena Sword odklad

15. 10. 2003 16:16 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Single-playerová offline verze hry, která má být pokračováním série oblíbených mysteriózních adventur, URU: Ages Beyond Myst, je prý už hotova a na cestě do lisoven.

Ubisoft sice žádnou oficiální tiskovou zprávu ještě nevydal, nicméně i tak lze tuto informaci považovat za věrohodnou, neboť pochází přímo od jednoho člena vývojářského týmu Cyan Worlds. Do obchodů by se URU měla dostat v polovině listopadu.

Zatímco fanouškové série Myst se mohou radovat, příznivci akční střílečky Rainbow Six: Raven Shield zcela jistě nejsou nadšeni, že se chystaného datadisku s podtitulem Athena Sword nedočkali v původně slibovaném září. Kromě toho se včera Internetem rozběhla zpráva o dalším odložení. To, když nějaký nadšenec zjistil, že se v online shopu společnosti Ubisoft u tohoto titulu najednou vyskytlo datum "leden 2004". Ne, nelekejte se, k takovému opoždění by dojít nakonec nemělo. Redaktoři z GameSpotu totiž nelenili a rovnou se zástupců Ubisoftu zeptali. Obdrželi informaci, že se hra objeví už během dvou týdnů (28. října) a rozhodně tedy ne v lednu 2004.

zdroj: HomeLANBluesNewsGS

ko

Nejnovější články