Ubi Soft získal práva na Charlie's Angels
zdroj: Archiv

Ubi Soft získal práva na Charlie's Angels

28. 11. 2001 0:11 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Není to tak dlouho, co se v kinech, na DVD nosičích a už asi i videokazetách objevila akční komedie Charlie's Angels ("Charlieho andílci"), což je vlastně nová filmová adaptace v ČR zatím neprezentovaného kultovního seriálu, který je v zejména USA velmi oblíben.

news zdroj: Archiv Já se s ním zatím nesetkal, ale jak jsem zjistil, tak jde o seriál natáčený v letech 1976 - 88 a prošlo jimi více "andělských tváří" a hlavně jiných než známe z filmu z roku 2000, kde jsme se mohli setkat s takovými hvězdami jako je Lucy Liu (hrála také v komediálním seriálu, který nedávno skončil na ČT1 Ally McBealová a v akčních filmech s Jackiem Chanem), Drew Barrymore (hrála např. ve filmu Batman Navždy), Cameron Diaz (s ní jste se mohli setkat například v bláznivé komedii Maska, jejíž hlavní roli vytvořil trochu šílený Jim Carrey) a také Bill Murray (jeho si možná pamatujete například z druhého dílu duchařské komedie Krotitelé duchů). Pokud pořád nevíte o čem je řeč, tak Charlieho andílci jsou vlastně tři mladá velmi nadaná, atraktivní a hlavně nebezpečná děvčata - Alexandra "Alex" Munday, Dylan Sandersová, Natalie Cook. Spolu se svým "mozkem" - Johnem Boselym, tvoří nepřekonatelný tým. Na svých poněkud svérazných misích se setkávají s různými situacemi a zajímavými i zákeřnými lidmi. I když to tak zpočátku často nevypadá, vždy se ze všech komplikací nakonec dostanou a svého cíle dosáhnou.

Ale proč o tom vlastně píšu? Jde totiž o to, že dnes došlo k zajímavé události, která se týká především herního průmyslu. Ubi Soft Entertainment a Sony Pictures Consumer Products dnes totiž oznámili podepsání souhlasu s použitím licence pro Charlie's Angels. A co to znamená? Především to znamená, že Ubi Soft získal exlusivní práva na výrobu a vydávání her s tématikou Andílků a to pro všechny známé platformy (GameCube, GameBoyAdvance, Xbox, PlayStation2 a samozřejmě PC). Kdo výše zmíněný film viděl a byl jím nadšen, má se určitě na co těšit. Nezbývá než doufat, že ve hrách budou vystupovat andílci tak jak je známe i my v ČR anebo přeci jen ještě některá z našich TV koupí onen kultovní seriál, abychom se s ním také seznámili. Mimochodem pro všechny příznivce ještě jedna dobrá zpráva nakonec - Sony Entertainment připravuje Charlie's Angels 2.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články