zavřít

Tropico: Paradise Island je gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Datadisk k oblíbené budovatelské hře, nebo chcete-li simulaci diktátora, Tropico: Paradise Island, už je Gold.

Dnes to oficiálně oznámil vydavatel hry Gathering of Developers, dceřinná společnost Take Two Interactive Software, spolu s tvůrci hry, kterými jsou BreakAway Games. Podle tiskové zprávy by se Tropico: Paradise Island měl do obchodů dostat už 5. února 2002. Ve zprávě se bohužel nepíše, zda jde o datum týkající se pouze Ameriky, anebo s ním mohou počítat i příznivci v Evropě. Oficiální stránky sice tvrdí, že 5. únor je den, kdy se hra objeví v amerických obchodech, ale zároveň se zde objevuje i starší zpráva, že by se data vydání pro Evropu i USA měla shodovat. Ať už je to jakkoli, doufejme, že se u nás v Evropě s touto skvělou gameskou setkáme co nejdříve.

Tropico: Paradise Island rozšíří originální hru o množství nových objektů a voleb. Čeká na Vás mimojiné přes 20 nových scénářů, postavit půjde asi tucet nových budov, změny zaznamenáte jak ve volbch týkajících se turistů, tak u vojenských sil ad. Stejně jako v původní hře i zde Vás bude při budování ostrovního ráje doprovázet vkusná muzika.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.