Star Chamber: THS a Stalin Subway hotovy
zdroj: tisková zpráva

Star Chamber: THS a Stalin Subway hotovy

30. 11. 2005 12:12 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Už příští týden bude v internetovém obchodě společnosti Matrix Games k dostání rozšíření pro úspěšnou strategickou karetní sci-fi hru s názvem Star Chamber - The Harbinger Saga.

news zdroj: tisková zpráva Tento onlinový tahový titul pochází z dílen vývojářského týmu Worlds Apart Productions a oproti původnímu dílu se může pochlubit zdokonalenou grafikou, vylepšeným uživatelským interface, novými mapami, kartami, zvykovými efekty, hrou pro čtyři hráče, systémem pro návrh turnajů a mnoha dalšími drobnými úpravami.

Jak už bylo řečeno v úvodu, hra bude k dostání už příští týden. Jedná se však zatím pouze o digitální verzi ke stažení. Krabicová se dostane do prodeje krátce poté. Těšit se konkrétně můžete na 2 singleplayerové kampaně, 2 startovní sady (nebo šest pomocných balíčků), The Atok Incident (úplně nová sada o 304 kartách) a v případě, že si hru zakoupíte právě přes Matrix Games Online Store, tak i na 5 exkluzivních promo-karet. Více informací naleznete na oficiálních stránkách Star Chamber.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Dále pro vás máme ještě informaci o dokončení německé verze ruské first-person střílečky studia G5 Software s názvem Stalin Subway, která se odehrává v Moskvě roku 1952 a hráče, vybavené autentickým arzenálem (vč. PTRS-41, RKG-3, Molotovův koktejl, plamenomet), zavede do tajných podzemních vojenských prostorů. V Německu tento titul vydává společnost Frogster. Na pultech obchodů je očekáván 8. prosince.

zdroj: PR, WP

korgull

Nejnovější články