zavřít

Star Chamber: THS a Stalin Subway hotovy

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už příští týden bude v internetovém obchodě společnosti Matrix Games k dostání rozšíření pro úspěšnou strategickou karetní sci-fi hru s názvem Star Chamber - The Harbinger Saga.

Tento onlinový tahový titul pochází z dílen vývojářského týmu Worlds Apart Productions a oproti původnímu dílu se může pochlubit zdokonalenou grafikou, vylepšeným uživatelským interface, novými mapami, kartami, zvykovými efekty, hrou pro čtyři hráče, systémem pro návrh turnajů a mnoha dalšími drobnými úpravami.

Jak už bylo řečeno v úvodu, hra bude k dostání už příští týden. Jedná se však zatím pouze o digitální verzi ke stažení. Krabicová se dostane do prodeje krátce poté. Těšit se konkrétně můžete na 2 singleplayerové kampaně, 2 startovní sady (nebo šest pomocných balíčků), The Atok Incident (úplně nová sada o 304 kartách) a v případě, že si hru zakoupíte právě přes Matrix Games Online Store, tak i na 5 exkluzivních promo-karet. Více informací naleznete na oficiálních stránkách Star Chamber.

Dále pro vás máme ještě informaci o dokončení německé verze ruské first-person střílečky studia G5 Software s názvem Stalin Subway, která se odehrává v Moskvě roku 1952 a hráče, vybavené autentickým arzenálem (vč. PTRS-41, RKG-3, Molotovův koktejl, plamenomet), zavede do tajných podzemních vojenských prostorů. V Německu tento titul vydává společnost Frogster. Na pultech obchodů je očekáván 8. prosince.
zdroj: PR, WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.