zavřít

Spider-Man: The Movie Game je gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ode dneška by se měl v obchodech již prodávat včera ohlášený Gold titul pro PC - Spider-Man: The Movie Game od Gray Matter.

Tato akční hra je založena na připravovaném filmu s názvem Spider-Man, který je věnován stejnojmennému komiksovému hrdinovi a jeho úchvatným schopnostem. Hráči tak budou mít možnost, vyzkoušet si jedinečné dovednosti pavoučího chlapíka a mohou se pokusit zabránit ďábelským plánům zloducha Zeleného Goblina a jeho nohsledů. Spider-Man: The Movie Game zahrnuje nový bojový systém a chybět nebudou ani spousty nových nepřátel.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.