zavřít

Space Hulk přijde s kooperací i editorem úrovní

iPad Windows

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Full Control jsou sympaťáci, kteří pracují na novém Space Hulkovi (a Jagged Alliance: Flashback) a ve svém čele mají jiného sympaťáka, Thomase Hentschela Lunda, který se v tomhle video Q&A rozpovídal o některých aspektech hry. Takže, co jsme se dozvěděli? Tvůrci se snaží, aby byla herní adaptace co nejblíže původní deskové hře. Dokonce, pokud budete chtít, budete moci sledovat hody kostkou, abyste věděli, že počítač nepodvádí. Tedy pokud nebude podvádět už u těch hodů kostkou. Podobně na tom bude Space Marine Timer.

Nově si budete moci zahrát i kooperaci proti umělé inteligenci a to ve více hráčích. Tým hodlá vydat též editor úrovní, které půjde sdílet napříč platformami - různými verzemi hry. Kromě toho přijdou časem i nové kapituly a kampaňové mise, které by tým Full Control rád vyvíjel dokud to jen bude možné (čti bude se to vyplácet). Poměrně důležité je, že kromě kampaně bude ve hře i multiplayer, kdy si budete moci, podobně jako deskovku, zahrát ve dvou na jednom zařízení. Další podrobnosti o moderní reinkarnaci Space Hulk vám ve videu v článku prozradí Thomas Hentschel Lund.

...

Tagy: strategie sci-fi tahová warhammer

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.