zavřít

Slevy na Unreal Tournament 2004 v USA

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je to zhruba rok, co vyšel Unreal Tournament 2003 a už se na nás pomalu ale jistě řítí i Unreal Tournament 2004.

Majitelé loňského hitu to pochopitelně nenesou zrovna s radostí, a tak Epic Games a Atari vymysleli pro vlastníky legálních kopií UT2003 speciální bonusový program. Předně, tito lidé budou moci získat UT2004 se slevou 10 dolarů. Ta se bude vztahovat jak na klasickou verzi tak na speciální DVD edici. V americké obchodní síti bude "obyčejný" UT2004 k dostání za cenu cca 40 dolarů a prodávat se začne někdy před Vánocemi. Hra má obsahovat vše co UT2003 a jeho mission packy, plus nové mapy, mody, postavy, zbraně, technologie a to vše nabídnout v předělaném uživatelském rozhraní. Do UT2004 se také navrátí oblíbený mod Assault, který v loňském díle série chyběl a přibude i nový Onslaught pro rozlehlé mapy. O obou jsme už podrobněji hovořili v našem obsáhlém preview.

Speciální edice vyjde fanoušky multiplayerových řežeb na 60 dolarů. Na prvním DVD disku najdou samotnou hru, druhý nabídne více než 150 hodin trvající záznam Video Training Modules, tedy videoprůvodce, který by vás měl naučit používat Unreal Editor a vytvářet nový obsah jako různé modifikace atd. Speciální limitovaná edice se má prodávat v elegantní kovově vypadající krabici a její součástí budou i sluchátka od Logitechu. Slevový program ale platí pouze v Severní Americe a tak u nás na GameShopu nic podobného od distributora SevenM nemůžete očekávat. Zajímavostí na závěr je informace, že Unreal Engine 2 (runtime) je zdarma distribuován pro nekomerční projekty - více včetně downloadu naleznete na webu Unreal Developer Network od Epicu.

zdroj: BluesNews, UDN

ka

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.