zavřít

Silent Hill 5 a The Last Remnant míří na PC

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

K nedělnímu ránu přichází do tábora PCčkářů rovnou dvě nadějné zprávy..

K nedělnímu ránu přichází do tábora PCčkářů rovnou dvě nadějné zprávy. Redaktoři japonského Kotaku nejprve vytasili své info k chystané hororové akci Silent Hill 5: Homecoming, protože vývojáři jim na své předváděčce prý potvrdili nejen to, že ve hře se znovu objeví také památné monstrum Pyramid Head, ale že titul v září podobně jako předchozí díly v sérii zamíří i na PC.

Po nedávném překvapivém ohlášení nejnovějšího dílu Final Fantasy XIII i pro konkurenční Xbox360 se vývojáři ze Square Enix činí a vypadá to, že svůj nově nabytý multiplatformní přístup berou vážně, a po dlouhé době i oni vydají pro PC. Ne sice samotné Final Fantasy (i když kdo ví, co přijde dál?), prozatím jen svého černého koně a možná neprávem přehlížené RPGčko The Last Remnant, které nejprve vyjde 20. listopadu pro Xbox360 a o něco později budou následovat i verze pro PS3 a PC.

zdroj: LastRemnant.info, Kotaku

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.