zavřít

Silent Hill 4 pravděpodobně ve vývoji!

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv jde zatím o neoficiální informace, které firma Konami nepotvrdila, vše nasvědčuje tomu, že ve vývoji je již čtvrtý díl úspěšné hororové série Silent Hill.

Ten by měl nést podtitul Silent Hill 4: The Room, a stejně jako v případě dvojky a trojky, i tentokrát se bude primárně připravovat pro konzoli Playstation 2. Hra byla měla běžet na novém grafickém engine, dokonce se proslýchá, že půjde o upravenou technologii, kterou využije i připravovaný Metal Gear Solid 3: Snake Eater.

Hlavní postavou příběhu bude po mladé Heather ze Silent Hill 3 pro změnu opět muž (asi třicetiletý, tmavé vlasy). Silent Hill 4 se alespoň v Evropě očekává koncem roku 2004. Pokud by se v budoucnu chystaly i další díly této série, byly by už prý určeny pouze pro Playstation 3. Další informace vám přineseme, jakmile budou uvolněny.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.