zavřít

ShugaShack mění název na ShackNews

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Steve Gibson, provozující známý a populární server ShugaShack zabývající se novinkami z oblasti počítačových her, se rozhodl pro změnu názvu server.

ShugaShack prý bylo pro někoho složité vůbec vyslovit, a tak se rozhodl zjednodušit jméno na ShackNews. Stará doména ale bude fungovat i nadále. V souvislosti se změnou názvu vystala i potřeba nového loga, a vzhledem k pracovnímu vytížení tvůrce loga původního se Gibson rozhodl vyhlásit soutěž o nejlepší nové logo. Pokud jste šikovní, máte na to týden a o případnou popularitu pak jistě strach mít nemusíte.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.