zavřít

Sci-fi RTS Earth 2150: Lost Souls je gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Strategy First, Reality Pump Studios a Zuxxez Entertainment oznámili, že Earth 2150: Lost Souls, třetí epizoda jejich slavné trilogie, je konečně gold a do obchodů se první kousky dostanou hned počátkem září.

První dvě hry této série - Earth 2150: Escape from the Blue Planet a The Moon Project zaznamenaly na poli sci-fi real-time strategií poměrně veliký úspěch a Earth 2150: Lost Souls své hráče přivede zpět do těch samých zpustošených, beznadějných míst. Nejnovější epizoda zahrnuje tři nové rozsáhlé kampaně s celkovým počtem třiceti misí. K dispozici budete mít také editor map a chybět nebude ani multiplayer s více než 25 mapami, které si můžete zahrát s přáteli po LAN nebo Internetu.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.