zavřít

Sacrifice je oficiálně hotovo

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Poslední dobou není dne, aby alespoň jedna toužebně očekávaná hra nebyla prohlášena za dokončenou a ani první víkendový den nebyl výjimkou.

Sacrifice od Shiny, tvůrců prvního MDK a Messiah, dostala ocenění pro nejlepší PC hru letošního ECTS a v našem preview se dočtete, o co se vlastně jedná.


Takže co Sacrifice bude? Tato otázka nebyla nikdy složitější k odpovězení. Idea je vzít si z každého žánru to nejlepší a dát to dohromady. Ale primárně půjde o realtime strategii. Kromě toho zde najdeme prvky RPG, akce, akce z pohledu třetí osoby, adventury a fantasy. Základním prvkem je ovládání kouzelníka a boj s dalšími čtyřmi v rozličných lokacích, které jsou ovládány čtyřmi rozdílnými bohy. Jestli stále netušíte, o čem by Sacrifice mohl být, tak zde je několik slov z úst samotného prezidenta Shiny, Davida Perryho. „Sacrifice je epické dobrodružství, které boří hranice mezi několika žánry. Hráči budou unešeni vzhledem a pocitem z hraní. Je to splnění multiplayerového snu.“

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.