zavřít

Real-time strategie Paraworld hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už když jste si v pátek stahovali 900 MB velkou hratelnou ukázku nadcházející 3D real-time strategické hry Paraworld vývojářů Sunflowers, určitě vás napadlo, že by brzy mohla následovat také plná hra.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv Ostatně jsme již avizovali, že byla ohlášena na polovinu září. Dnes pro vás máme tu informaci oficiálně. Společnost Sunflowers totiž vydala tiskovou zprávu, podle které je Paraworld konečně hotova a míří do obchodů, kde by měla být k dostání od 15. září. U nás ji nicméně očekávejte o trochu později, přičemž předobjednat si ji můžete na TISCALI Gameshopu. Společnost Hypermax, pod jejíž hlavičkou zde Paraworld vyjde, uvádí trochu neurčitě prostě čtvrtý kvartál 2006, takže nejhůře k Vánocům se jí snad dočkáme.

Víte mimochodem, kolik vývoj výše zmíněné hry stál? Prý 8 milionů euro. Podle tiskové zprávy se tak stala údajně vůbec nejdražším titulem žánru RTS, který kdy byl v německy mluvících zemích vyprodukován. (Jak k tomu přijde taková ANNO 1701, která měla stát 10 mil. euro a také je zařaditelná k žánru RTS, byť jeho budovatelsko-hospodářské větve, tiskovka neříká). Více vám o Paraworld prozradí náš archiv.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.