Projekce filmového Need for Speed pro čtenáře Games.cz!
zdroj: Archiv

Projekce filmového Need for Speed pro čtenáře Games.cz!

11. 3. 2014 17:30 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Filmy podle her to mají mezi hráči těžké už jen proto, že od nich automaticky očekáváme věrnost herní předloze. Nyní se na velká plátna řítí filmová adaptace závodní série Need for Speed, která vedle her odkazuje i na filmovou ságu Rychle a zběsile, jenž si pro změnu v době svého vzniku brala hodně ze stylu NFS. Kruh se tak uzavírá a vy můžete být díky Games.cz u toho.

Na pondělí 17. března od 19 hodin jsme pro vás ve spolupráci s Bontonfilmem přichystali projekci filmového Need for Speed! Vše se odehraje v pražském multikině Cinema City Flora a přichystáno pro vás máme hned 120 pohodlných sedaček. Co musíte pro účast udělat? Dozvíte se v článku.

Asi vás nepřekvapí, že hlavní roli ve vyhodnocování toho, koho pozveme na projekci, hraje rychlost. Tentokrát vás nečeká žádné losování, vyhodnocování nebo jiné složité vybírání. Prostě jen vyplňte políčka níže a ti nejrychlejší z vás pak obdrží emailem oficiální pozvánku. Nic víc není potřeba. Jen vás prosíme o ohleduplnost - projekce se bude konat v Praze a pokud už nyní víte, že se tou dobou do Cinema City na Floru nedostanete, nesoutěžte a dejte šanci ostatním. Žádné jiné ceny jako kompenzaci nabízet nebudeme.

UPDATE (20.50): Všechny vstupenky už byly rozebrány, děkujeme všem za účast. Všem, kteří stihli odpovědět před vyčerpáním kapacity, pošleme během zítřka potvrzující email.

V souvislosti s Need for Speed bychom vás ale rádi upozornili ještě na jednu akci. Ve čtvrtek 13. března, v den, kdy film vstoupí do českých kin, proběhne v jednom ze sálů Cinema City Nový Smíchov hraní hry Need for Speed přímo na plátně. Akce mezi 14 a 17 hodinou odpoledne nabídne zájemcům jedinečnou možnost zahrát si v dosud nevyzkoušeném rozměru na plátně o ploše 60 metrů čtverečních. Hrát se bude verze Need for Speed: Rivals na Xbox 360 s použitím volantu a pedálů. Hráčům se bude zapisovat čas, připraveny budou i ceny. Zajezdit si může každý, vstup je zcela volný.

Nejnovější články