zavřít

Prodloužení soutěže o 15 her od CD Projektu

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přestože měla soutěž s CD Projektem původně skončit už poslední březnový den, rozhodli jsme se ji prodloužit až do půlnoci na sobotu 5.dubna.

Pokud jste ji tedy dříve z nějakého důvodu přehlédli, nedělá vám potíže zodpovědět čtyři snadné otázky a rádi byste zdarma Soutěž o 15 originálek od CD Projektu získali některou z následujících cen, stačí jen kliknout sem.

    1.-5. cena - česká verze hry Robin Hood: Legenda Sherwoodu
    6.-10. cena - česká verze hry Heroes of Might & Magic IV
    11.-15. cena - česká verze hry Heroes of Might & Magic IV: Gathering Storm
Výherci budou ze správně a kompletně vyplněných odpovědí uveřejněni na našem webu začátkem příštího týdne. Brzy se také setkáte s další soutěží přpravenou ve spolupráci s Cenegou, ve které budou ve hře Metal Gear Solid 2: Substance, česká verze detektivní adventury Post Mortem a strategie Platoon.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.