zavřít

Prisoner of War pro PC je dokončen

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Akční adventura z válečného prostředí Prisoner of War je již ve fázi gold a 18.září 2002 si ji první nadšenci budou moci pořídit i na pultech obchodů.

Druhá světová válka byla dramatickým obdobím, které v této hře poznáte z pohledu válečného zajatce, amerického důstojníka letectva Lewise Stona, když se s ním pokusíte uprchnout z nejrůznějších vězení a cestou osvobodit i další své přátele. Vedle těchto už tak dosti riskantních aktivit vás ale ještě čeká odhalení německého válečného tajemství a zabránění použití vysoce ničivé nebezpečné zbraně.

Prisoner of War se ve verzích pro Xbox a PS2, která je již nějakou tu dobu v prodeji i v České republice, těší dosti slušné pozornosti. Pokud dnes o této hře slyšíte poprvé, anebo vám v průběhu toho roku a půl, co o ní na Tiscali můžete číst, něco uniklo, neváhejte navštívit náš archiv, kde najdete mj. i dvě videa a trailer.

zdroj: GoneGold

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.