zavřít

Přehled tajných lokací v Painkiller demu

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přečetli jste si dojmy z Painkillera, dohráli jste demo na nejnižší i nejvyšší obtížnost, vyzkoušeli neoficiální blood mod a jediné, co vám odpírá slastný pocit dostavující se po kompletním pokoření hry, je statistika v závěru každého levelu.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv Pokud jste podle ní nedokázali nalézt všechny tajné lokace a už si nevíte rady, kde by se asi tak mohly nacházet, máme pro vás vysvobození. Jeden kanadský fanoušek této first-person řežby si tutiž dal práci a vytvořil na své stránce podrobný obrázkový návod, jak se dostat do všech osmi tajných míst ve středověkém městě i orientálním paláci. Dále je tam formou krátkých videoukázek vysvětleno, jak provádět tzv. barrel jumping nebo jak vyskákat do zdánlivě nepřístupných prostor.

Od distribuční společnosti DreamCatcher k nám dnes doputovala tisková zpráva, podle které si Painkiller demo dosud stáhl milion lidí po celém světě, což je jako vždy nutné brát s rezervou. Mnohem přínosnější je informace, že druhé singleplayerové demo má být přiloženo na DVD přílohách některých zahraničních časopisů a že multiplayerové demo se objeví až kolem 12. dubna, kdy má vyjít plná verze hry. Ta bude obsahovat "jen" pět různých zbraní (vždy s dvěma módy střelby), z nichž tu první nazvanou The Painkiller rozebrali na Avaultu. Jako součást reklamní kampaně je také k nahlédnutí komiks od Penny Arcade. Na závěr už jen doplním, že stále probíhá předprodejní akce na Tiscali GameShopu, který je jediným domácím obchodem, kde můžete k Painkillerovi za 999 Kč získat trička nebo plakáty s motivem hry.

zdroj: e-mail

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.