zavřít

Pohled do zákulisí (nejen) Tiscali Games

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv se někomu může zdát divné zmiňovat zde novinku o takovém interview, jsem přesvědčen, že většinu čtenářů bude pohled do zákulisí herních webů v Čechách zajímat.

Chcete-li se tedy podívat pod pokličku, jak funguje (nejen) náš server, udělejte si pár minut na tento rozhovor, který jsem poskytnul Félii z GameZone. Dozvíte se z něj odpovědi na často kladené otázky, kdo Tiscali Games každý den aktualizuje, jak připravujeme novinky, kde získáváme materiály, jak si vybíráme spolupracovníky, jak vycházíme s konkurenčními herními weby nebo proč před pár lety zaniklo oblíbené Jaydee.cz.

    Jak vycházíš s ostatními herními weby v Česku?

    Nejvíc mě vadí dlouhodobé neférové jednání Vreca z BW, který je posedlý honbou za velkou návštěvností a kvůli tomu doslova kašle na jakákoliv pravidla - často publikuje na webu schválně i to, o čem ví, že se vydávat nesmí, aby nalákal více čtenářů. [...] V těchto případech, kterých jsou z minulosti desítky, se Vreco spoléhá na to, že dostane varování od vydavatelské firmy a pak to odstraní, ale za těch pár dnů, které uplynou od publikování takového zajímavého materiálu, se stihnou získat tisíce návštěvníků díky linkům především ze světových herních webů. Když jsem včera hovořil s kolegou z ToTheGame, svěřil se mi, že nemohl věřit svým očím, když mu v neděli do mailu přisla notička, že Bonusweb nahodil na své stránky ke stažení leaknutý (ukradený) SoF II multiplayer test... [více]
zdroj: GameZone

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.