zavřít

Plná verze America Army: Operations hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přestože po vypuštění první Recon verze a nutnosti několika opravných patchů to nevypadalo s původním termínem pro America's Army: Operations příliš růžově, vývojáři z MOVES Institute vše nakonec zvládli na jedničku a tuto realistickou vojenskou simulaci dnes prohlásili za dokončenou (ještě aby ne, toto je americká armáda a na tu je přeci vždycky spoleh, ne? aneb malá ukázka propagandy z oficiálních stránek :) Kompletní verze hry by měla být podle tiskovky zdarma k dostání ve všech náborových střediscích americké armády nebo během vojenských přehlídek v USA, avšak jak ji legálně mohou získat lidé ze zbytku světa, je zatím velkou záhadou.

A že takových zájemců bude hodně, je předem jasné - od 4.června si AA registrovalo více než 600 tisíc hráčů, z nichž zhruba 60% absolvovalo základní trénink nutný k dalšímu postupu ve hře.

Jak již bylo mnohokrát vyřčeno, celá hra America's Army se skládá ze dvou částí po jednom CD. Jednak Operations, což je standardní týmová first-person akce ve stylu Counter-Strike (detaily včetně prvních dojmů z hraní), a pak Soldiers. Toto neobvyklé RPG simulující život vojáků v kasárnách (info) bude ovšem k dispozici až koncem podzimu. Oproti volně stažitelným verzím America's Army, tzn. Recon s Marksmanship packem a Airborne/Ranger School s posledním patchem v1.2.1 bude prý kompletní hra obsahovat několik bonusových levelů navíc, jako například zátah v bažinách nebo mise v horském prostředí. Více detailů o ní zatím neznáme, ale jakmile se nám ji podaří získat, přineseme samozřejmě její recenzi.

zdroj: BluesNews

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.