zavřít

Patrician III a Pirate Hunter (Tortuga) hotovy

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Encore oznámila, že dvě PC hry - Patrician III a Pirate Hunter (znáte jako Tortuga) - od vývojářů Ascaron Entertainment jsou hotovy a v obchodech by měly být už od října.

Obě mají mnoho společného. Svým způsobem jde v obou případech o simulace života a obě také nabízejí unikátní kombinaci obchodu a boje. Zatímco Patrician III vás ale zavede do měst na severu Evropy během středověku, Pirate Hunter se bude odehrávat v hlubokých vodách Karibiku.

Jak již bylo výše naznačeno, Patrician III je real-time simulací obchodu zasazenou do severní Evropy na počátku 14. století. Hráč v této hře bude budovat města, řídit jejich ekonomiku a odolávat nájezdům ziskuchtivých pirátů. Jeho úkolem je - stát se z obyčejného obchodníka aristokratem, poté primátorem a nakonec třeba i konšelem. Abyste dosáhli takového postavení, budete se muset sami angažovat v pirátství a pašeráctví, zdokonalovat své obchodnické schopnosti, anebo se zaměřit na vylepšování města a diplomacii. Hra má disponovat pěti stupni obtížnosti, efekty počasí i ročních období, novým editorem map, přizpůsobitelnými městy, novými pozemními obchodními cestami, rozšířenými možnostmi v oblasti obchodu, a řadou dalších věcí. Chybět nebude ani multiplayer až pro 8 hráčů.

Pirate Hunter (Tortuga) má naopak blíže k akční adventuře. Odehrává se v období 16. a 17. století v oblasti Karibiku. Tu proslavili piráti a jedním z nich se v této hře stanete. Budete plundrovat a rabovat lodě, napadat města, zajímat a přemáhat jiné piráty. Své bohatství ale můžete zvyšovat i přepravou zboží a obchodem mezi městy. Cílem hry je zbohatnout dost na to, abyste se mohli stát guvernérem. Titul by vám měl předvést 16 plně detailních scénářů, čtyři národy - Angličané, Španělé, Francouzi a Holanďané, čtyři časové úseky, pět stupňů obtížnosti definovaných národem a obdobím, herní svět čítající 60 měst rozprostřených po Karibských ostrovech, 12 druhů lodí a spoustu různých misí.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.