zavřít

On-line letecký simulátor Aces High II je venku

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost HiTech Creations nedávno oficiálně uvolnila on-line letecký bojový simulátor Aces High II, který zavede všechny příznivce žánru do bitev 2.

zdroj: Archiv

světové války. Hra navazuje na úspěšného předchůdce z roku 2000, který si během čtyřech let dostupnosti zahrálo více než 100 000 hráčů z 50ti zemí světa. Aces High II běží samozřejmě na vylepšeném engine, který nabízí jak hezčí grafiku, tak i realističtější fyziku. Součástí hry je 70 letounů a dalších dopravních prostředků. Tvůrci nyní pilně pracují i na přídavku, který ponese název Tour of Duty a skloubí žánr leteckých simulátorů s válečným RPG. Aces High II je zdarma ke stažení na homepage. Zkušební doba je dva týdny, měsíční poplatky za hraní pak činí 15 USD, přičemž head-to-head mod pro 8 hráčů je prý dostupný zdarma bez jakéhokoliv časového omezení.

zdroj: BluesNews

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.