zavřít

Očekávaná střílečka Painkiller je hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hra, které jsme už od jejího oznámení na našich stránkách věnovali poměrně hodně pozornosti - preview (07/2003), dojmy z dema (02/2004), rozhovor (03/2004), několik filmečků aj.

- je podle tiskové zprávy společnosti DreamCatcher Games už hotova. Řeč je o Painkillerovi od polského týmu People Can Fly. Jak jste si mohli všimnout už před měsícem, tento akční titul s příslibem skvělé atmosféry můžete získat v češtině z Tiscali GameShopu za skvělou cenu 999,- Kč a zařadit se tím navíc ještě do slosování o hodnotné ceny jako jsou trička a plakáty s motivem této střílečky.

Zmíněná oficiální tisková zpráva ovšem hovoří pouze o severoamerických obchodech, kde by se Painkiller měl objevit v pondělí 12. dubna, tedy v termínu, který slibují i stránky projektu. Jak jste si mohli přečíst v našem přede dvěma dny vydaném rozhovoru, brzy poté by mělo následovat multiplayerové demo. Singleplayerové demo si od nás můžete stahovat už od poloviny února. Na náš dotaz ohledně termínu české verze zatím zástupce firmy HyperMax neodpověděl, ale dle dřívějších informací by se tím vyvoleným dnem měl stát 23. duben.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.