zavřít

Obsah dnešní GamePage + fóra k pořadu

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V odpoledním vydání GamePage uvidíte recenzi real-time strategie z dob Caesara Praetorians, která na Tiscali Games získala velice slušných 85%.

Hůře však dopadla akční adventura Indiana Jones & Emperor's Tomb, o které bude další televizní vstup. Jako host se tentokrát na obrazovce objeví herec a dabér Filip Jančík, který si zahraje simulátor golfu a v rozhovoru s Ondrou Broukalem snad trochu objasní, jak vlastně dabování počítačových her probíhá. Reportáž nabídne pohled do zákulisí studia Fanatic Games, zabývajícího se tvorbou grafiky nejen do herních titulů.

Na webu České televize bylo také zprovozněno diskusní fórum, kde můžete vyjádřit na GamePage svůj názor a narozdíl od jiných debat si jej přečtou lidé, kteří mají skutečně moc s pořadem něco udělat.

zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.