zavřít

O způsobu aktivace Far Cry 2

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

UbiSoft zažehnal včerejší obavy ohledně limitovaného počtu instalací a ponechání hry na více počítačích naráz.

Bude to fungovat stejně jako třeba u BioShocku nebo Sacred 2. Tak by se daly stručně shrnout dnešní slova zástupce UbiSoftu, který reagoval na včera rozpoutanou kauzu o DRM u Far Cry 2 PC. Narozdíl od her od EA budete moci odvolat již provedené aktivace, což zažehná obavy mnohých z hrozby vyčerpání počtu instalací a nutnosti jít volat na zákaznickou podporu pro další. A také to značí, že bazarový prodej této hry bude za určitých podmínek možný.

Přetiskujeme kompletní vyjádření UbiSoftu, který doufá, že tím předejde nedorozumněním ohledně jejich DRM systému postaveném na ochraně SecuROM:

  • Můžete provést až 5 aktivací na 3 separátních PC.
  • Odinstalace hry odvolá dříve provedenou aktivaci. Tomuto procesu se v angličtině říká "revoke" a dojde k němu při každé kompletní a korektní odinstalaci hry.
  • Díky tomu budete moci hru nainstalovat, kolikrát chcete, na třech různých PC [tím se asi myslí i pro souběžné hraní - v kontextu jiných her nevídaná laskavost - pozn.ed.:].
  • Smíte upgradovat hardware nebo software vašeho počítače, kolikrát chcete, při použití odvolání aktivace.
  • UbiSoft může uživateli poskytnout dodatečné aktivace [technická podpora na zákaznické lince - pozn.ed.].
  • UbiSoft je odhodlán podporovat hru do budoucna a nestane se proto, abyste Far Cry 2 nemohli hrát.
V této souvislosti jsme dnes zaslechli, že internetové připojení má vedle Far Cry 2 vyžadovat i PC verze Brothers in Arms: Hell's Highway. Jinak zamrzí, že digitálně distribuovaný FC2 se z našeho regionu nedá pořídit z UbiShopu ani ze Steamu (na obou je teď zlevněn o 5 USD).
Far Cry 2 vyjde na všechny platformy příští týden - více v předešlém zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Ochrana Far Cry 2 po vzoru EA her  [14.10.2008 21:21 - jd]
Far Cry 2: prachy a krev v nejlepším traileru  [11.10.2008 12:12 - levis]
Krvavé diamanty v multiplayeru Far Cry 2  [5.10.2008 16:16 - levis]
Spolubojovníci z Far Cry 2  [26.9.2008 18:18 - levis]
zdroj: diskusní fóra (thx P.)

jd

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.