zavřít

Nový obrázek z „Mass Effect 3“

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Ohlášení nové hry od BioWare na VGA Show v Los Angeles se blíží a nyní byl uvolněn další teaser obrázek, který má podráždit očekávání hráčů.

Po kratičkém traileru, několika šifrách a (ne)úmyslnému prozrazení z ruského Sony přichází další kousek ze skládanky, kterou dostaneme složenou o víkendu. Screenshot z traileru ukazuje hledí pušky, skrz které sledujeme bezbrannou ženu jak se sklání nad ležícím dítětem.

Někdo usuzuje, že střelec míří na ně - možné ale je, že voják, kterého jsme viděli v oné ukázce, prostě obhlíží perimetr bojiště, kde civilisté zrovna pobíhají mezi troskami. Tedy jeden mezi nimi leží. Můžeme očekávat švenk hledí / kamery jinam a konečně se dozvíme proti komu se zde stojí (sázím na Turiana blížícího se k dvojici). Interní zdroj pak přidal provokativní prohlášení „nemohu vám říct o jakou hru jde, to bych vše zkazil, ale hardcore fanoušci BioWare nadskočí na svých židlích“. Že by přeci jenom Shattered Steel? Ale na to je zde až příliš narážek na Mass Effect.
Tagy: akční RPG

Zdroje: CVG, Eurogamer.net

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.