zavřít

Nové modely z Team Fortress Classic

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tři redaktoři serveru PlanetFortress spadajícího pod GameSpy Network měli to štěstí, že se minulý týden zúčastnili návštěvy Valve Software v Seattlu.

Výsledkem jejich cesty je a ještě několik dnů bude rozsáhlá reportáž popisující vše, co měli šanci spatřit na vlastní oči. Stále odkládané Team Fortress 2 to bohužel nebylo, ale určitě nepohrdnete čerstvými informacemi o nové verzi Team Fortress Classic. Ta bude přibalena v novém Half-Life patchi v1.1.0.6, který by měl obsahovat i další vychytávky (viz podrobné info zde) a vyjít již za pár dnů. Bez zajímavosti nejsou ani přepracované modely postav z TFC, které doznaly značných vylepšení - například těžkotonážního HWGuye v nové vizáži přehlédnete jen stěží, při jeho navrhování se asi grafici inspirovali Petrem Jandou z Olympicu :)

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.