zavřít

Nová anketa - jakou linkou jste připojeni?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minulá anketa, v níž jsme se vás dotazovali na počet her zakoupených za letošní rok, dopadla bohužel podle očekávání.

I přestože jsme tu měli několik cenově přiznivých akcí (český Flashpoint za 999 Kč apod.), valná většina (58%) z několika stovek respondentů odpověděla, že si letos nekoupila žádnou originální hru. Další výsledky jsou následující - jeden až dva tituly si pořídilo 22% hlasujících a tři až pět her letos zakoupilo 9% lidí.
V nové anketě na tento týden jsme vybrali trochu lepší otázku - jakou linkou jste připojeni k internetu? Pokud neznáte informace o svém připojení, můžete si ho změřit zde nebo ho vybrat podle orientační rychlostí stahování pro dané linky:

  14,4Kbps-56Kbps modem (rychlost stahování cca 2-5 kbytes/s)
  64Kbps linka (rychlost stahování cca 6-8 kbytes/s)
  128Kbps linka (rychlost stahování cca 10-12 kbytes/s)
  256Kbps-512Kbps linka (rychlost stahování cca 20-40 kbytes/s)
  512Kbps-2Mbps linka (rychlost stahování cca 50-250 kbytes/s)
  3Mbps-155Mbps linka (rychlost stahování cca 300-950 kbytes/s nebo více)
Jestliže jste připojeni na více místech (třeba doma modemem a v práci pevnou linkou), hlasujte (pod levým menu) prosím pro tu rychlejší variantu. Podle konečných výsledků zveřejněných za týden budeme moci například přizpůsobit velikost videií v download sekci nebo optimalizaci obrázků u článků.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.