zavřít

Nejprodávanější hry za únor v ČR a USA

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Máme tu pro vás nový žebříček nejprodávanějších her za celý únor v České republice a...

Máme tu pro vás nový žebříček nejprodávanějších her za celý únor v České republice a v USA k 23.2. Na horní příčky se zaslouženě dostal Medal of Honor: Allied Assault, což není při současné popularitě této hry ani tak velké překvapení jako třetí příčka s novým závodním titulem NASCAR 2002, který se Papyrusu opravdu povedl.
Pro pořádek je důležité dodat, že tabulka níže zahrnuje prodejnost pouze v obchodech JRC a nikoliv výsledky z distribuční sítě AT Computers nebo internetového GameStore. Pokud by existovala nějaká společná statistka, na první místo by se jednoznačně vyšvihl Polda 4, kterého se za první týden prodalo přes 3500 kusů (thx to BonusWeb za upozornění).

Česká republika (pouze JRC):
1. Harry Potter
2. Medal of Honor: Allied Assault
3. Operace Flashpoint
4. Salt Lake City 2002
5. Agent Hlína
6. Serious Sam 2
7. Black & White: Creature Isle
8. Tropico: Paradise Island
9. Atlantis: Trial by Fire
10. The Sims: Hot Date
USA:
1. Medal Of Honor: Allied Assault
2. The Sims: Hot Date
3. Nascar Racing 2002 Season
4. The Sims
5. RollerCoaster Tycoon
6. Harry Potter
7. Entertainment Multi Pack
8. Zoo Tycoon
9. MS Train Simulator
10. The Sims: Livin' Large

Překvapením v americkém TOP 10 je sedmá příčka jakéhosi patnáctidolarového Entertainment Multi Packu (o kterém ovšem stránka Valusoftu raději mlčí), kterému se podařilo vedrat se mezi stále dominující simulační hry. Na prodejní čísla C&C: Renegade, která rozhodnou o tom, zda-li se začne pracovat na případném datadisku nebo rovnou druhém dílu, si ještě nějaký pátek musíme počkat, neboť hra oficiálně vyšla až koncem února.
zdroj: JRC, NPD

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.