zavřít

Nejprodávanější hry světa začátkem dubna

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud vás zajímá, o jaké tituly byl u našich západních sousedů začátkem dubna největší...

Pokud vás zajímá, o jaké tituly byl u našich západních sousedů začátkem dubna největší zájem, pak vězte, že v Německu suveréně vede DTM Race Driver od Codemasters. Jedná se o závodní titul, který v anglicky mluvících zemích vychází jako TOCA Race Driver a v naší recenzi obstál s vynikajícími 90%. Dalšími hrami, které se vešly do německé TOP10 jsou po čtvrtém Splinter Cellu historická RTS Stronghold, Rainbow Six: Raven Shield nebo The Sims: Tierisch gut drauf. V Americe se stále u špičky drží Command & Conquer: Generals, ačkoliv zlato si odnesla taktická-akce Delta Force: Black Hawk Down. Novinkou v žebříčku je i detektivní adventura CSI: Crime Scene Investigation od Ubisoftu. Pod trapně se opakujícím umístění The Sims (edice Deluxe) se nachází ještě Battlefield 1942, Zoo Tycoon a Shadowbane.

Německo (GfK, k 6.4.):
1. DTM Race Driver - Codemasters
2. DF: Black Hawk Down - NovaLogic
3. Blitzkrieg - CDV Software
4. Tom Clancy's Splinter Cell - Ubisoft
USA (NPDTechworld, k 5.4.):
1. Delta Force: Black Hawk Down - NovaLogic
2. Command & Conquer: Generals - EA
3. CSI - Ubisoft
4. The Sims Deluxe - EA
Velká Británie (ELSPA, k 12.4.):
1. Championship Manager 4 - Eidos
2. Freelancer - Microsoft
3. Command & Conquer: Generals - EA
4. DF: Black Hawk Down - Novalogic
5. The Sims - EA
6. The Sims Unleashed - EA
7. Rainbow Six: Raven Shield - Ubisoft
8. Toca Race Driver - Codemasters
9. Anno 1503: The New World

Na britských ostrovech je ale situace zcela jiná, již několik týdnů si své prvenství drží Championship Manager 4 od Eidosu. Jen za první týden prodeje si jej koupilo neuvěřitelných 124 627 příznivců, což je zhruba dvojnásobek počtu, kterého dosáhl předcházející Championship Manager Season 01/02. Populární fotbalový manažer by se měl pod hlavičkou Cenegy brzy objevit i v České republice. Na druhé místo se vyhoupla novinka v podobě vesmírného simulátoru Freelancer, bronzovou pozici z minulého týdne si udrželi Command & Conquer: Generals. Z žebříčku vypadl Indiana Jones & Emperor's Tomb a také SimCity 4, které se v něm předtím úspěšně drželo několik měsíců.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.