zavřít

Nejprodávanější hry konce března v USA

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Konec března skoro připomínal svou bohatostí na atraktivní herní tituly vánoční sezónu, a tak jsem byl sám velmi zvědav, jak to zahýbe dosud přiliš neproměnlivou hitparádou nejprodávanějších her pro PC v USA.

Podle údajů NPDTechWorld z posledního týdne minulého měsíce se na čelo tohoto žebříčku dostalo hned několik nových tváří a podle očekávání jim kraluje čtvrý přídavek pro bestseller The Sims a to i přesto, že si Electronic Arts dovolili nasadit jeho cenu (30$) o deset dolarů vyšší, než je běžné u jiných datadisků.

1. The Sims: On Holiday (c) Electronic Arts
2. Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast (c) LucasArts
3. Heroes Of Might & Magic IV (c) 3DO
4. Freedom Force (c) Electronic Arts
5. The Sims (c) Electronic Arts
6. Medal Of Honor: Allied Assault (c) Electronic Arts
7. The Sims: Hot Date (c) Electronic Arts
8. Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast Collector's Ed. (c) LucasArts
9. Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege (c) Ubisoft
10. RollerCoaster Tycoon (c) Infogrames

Za překvapení se dá považovat tak vysoké umístění speciální sběratelské edice Jedi Knight II, která se prodává za rovných šedesát dolarů. Také se projevilo, že zájemci o RollerCoaster Tycoon zřejmě moc nesledují herní média, jinak by totiž počkali měsíc, než vyjde Gold verze této hry se všemi datadisky.
zdroj: HomeLan

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.