zavřít

Nejprodávanější hry Británie, USA a Německa

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na podzim již tradičně vychází celá řada očekávaných titulů, a tak se pojďme podívat,...

Na podzim již tradičně vychází celá řada očekávaných titulů, a tak se pojďme podívat, jaké herní novinky zamíchaly prodejnostními žebříčky po celém světě. První tři místa v britské hitparádě se už dva týdny nezměnila. Vedle datadisku pro The Sims s názvem Makin' Magic jde na dračku i skvělá válečná Call of Duty a sportovní FIFA 2004. Překvapivě jedinou novinkou v TOP10 sledovaného týdne je třetí díl adventury Broken Sword, další vycházející hry se dokázaly dostat pouze do první dvacítky. Na 13. místě bychom tak našli Harry Potter: Quidditch World Cup a 15. je nový Lord of the Rings: Return of the King. Pokud vás zajímá, jak si na ostrovech vede česká taktická akce Hidden & Dangerous 2, tak vězte, že po 4 týdnech prodeje skončila na 18. pozici, což od minule znamená pokles o čtyři místa.Velká Británie (ELSPA, k 15.11.)
1. The Sims: Makin' Magic
2. Call of Duty
3. FIFA 2004
4. The Sims: Double Deluxe Pack
5. Max Payne 2
6. Broken Sword: The Sleeping Dragon
7. The Sims: Superstar
8. Star Wars: Galaxies
9. Finding Nemo
10. Championship Manager 4
USA (NPD Techworld, k 1.11.)
1. Dark Age Of Camelot: Trials Of Atlantis
2. The Sims: Makin' Magic
3. Halo: Combat Evolved
4. Max Payne 2
5. Age Of Mythology
Německo (GfK, k 9.11.)
1. FIFA 2004
2. Die Sims: Makin' Magic
3. Call of Duty
4. Max Payne 2

Ve Spojených státech se před The Sims: Makin' Magic dokázal dostat ještě čerstvý datadisk k MMORPG Dark Age of Camelot. Trojku obsadila sci-fi akce Halo: Combat Evolved a stejně jako v Británii, ani v USA si nevede špatně také Max Payne 2. Call of Duty je v Americe překvapivě až 10., Hidden & Dangerous 2 se do první desítky ještě nikdy nevešla.

V Německu je situace podobná jako v Británii a USA. Prodejnostní špičku si opět rozdělily již zmiňované hry a Die Sims: Hokus Pokus není pochopitelně nic jiného než název pro lokalizovanou podobu expansionu Makin' Magic. Zajímá-li vás, které další tituly frčí u našich západních sousedů nejvíce, odpověď zní Railroad Tycoon 3 (5.), přídavek k strategii Anno 1503 (6.) nebo Halo (7.).
zdroj: PR, HomeLan, Tiscali

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.