Nástupce Soldiers - Silent Heroes hotov
zdroj: tisková zpráva

Nástupce Soldiers - Silent Heroes hotov

7. 9. 2006 10:10 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Silent Heroes, samostatné rozšíření postavené na enginu úspěšné strategické hry Soldiers: Heroes of World War II (recenze - 92 %), je hotovo.

V tiskovce se včerejším datem to oznámila vydavatelská společnost Paradox Interactive a přidala k tomu i pár nových screenshotů, které jsme samozřejmě zařadili do naší galerie. Silent Heroes bude k dostání už od zítra, pátku 8. září, a to exklusivně přes online obchod Gamer's Gate za cenu 19,99 dolarů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Silent Heroes je zasazena do období 2. světové války, která je stále ještě považovaná za nejdramatičtější ozbrojený konflikt novodobé lidské historie. Válka je strategickou a taktickou záležitostí a ne jednou se potvrdilo, že početní převaha nemusí být klíčovou výhodou. Často naopak velmi malé, zato speciálně vytrénované skupiny vojáků - sabotérů dokázaly zvrátit zdánlivě nezvratitelné. Právě o tom je i Silent Heroes. Velet budete jednotce záškodníků, jejichž úkolem bude vypořádat se s celou řadou misí všeho druhu, od zajmutí nepřátelského oficíra, přes zničení nepřátelských radarů, okupaci železniční zastávky, až po zapojení se do honičky za německým tankem "Tiger".
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články