zavřít

Muzika Petera Gabriela se objeví v sérii Myst

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak už naznačuje titulek této zprávy, slavný a pro leckoho asi dosti extravagantní hudebník, spisovatel a mj.

i velký ochránce lidských práv - Peter Gabriel, poskytne své hudební nadání jedné z nejprodávanějších sérií všech dob - Myst. Jak zcela určitě už víte z našich dřívějších zpráv, Cyan Worlds chystají spolu s Ubisoftem návrat série v titulu URU: Ages Beyond Myst, který má vyjít už za měsíc a otevřít hráčům také brány virtuálního zážitku online. Právě pro tuto hru poskytl Peter Gabriel Ubisoftu práva na svou skladbu "Burn You Up, Burn You Down". Gabrielova hudba se prý ale objeví i v dalším chystaném projektu slavné série.

Kdo zná Gabrielovu tvorbu, jistě není touto volbou příliš překvapen. Tento hudebník se stal průkopníkem interaktivní zábavy a jeho zaujetí "jinými" (mystickými, imaginárními) světy z jeho díla jen čiší. Máte-li zájem, dozvědět se o něm více, navštivte jeho oficiální stránky.

zdroj: Yahoo

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.