zavřít

Modifikace mění Skyrim na tropický ráj

Windows

- Téma autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

TES: Skyrim a jeho chladná, severská stylizace jistě měla leccos do sebe. Čas od času je však třeba dát zimě košem a užívat si teplého klimatu – tak jako činí modifikace Tropical Skyrim, jež přináší, inu, tropický Skyrim. Kompletní grafická předělávka upravuje tamrielský ostrov na svět palem, pouští a pand. Video v článku už poví víc než tisíc slov.

V konkrétnější řeči se tak tundra přeměnila na poušť (nechybí ani pouštní bouře), ledovce se proměnily na pobřeží a většina lesů byla přetransformována na tropické pralesy. K tomu bylo nutno upravit i podnebí, světla nebo chování kreatur/obyvatel řady oblastí.

Autoři modifikace se však neomezili pouze na výměnu pár filtrů a textur. Ostatně kdyby po tropickém ostrově pobíhali lední medvědi, konečný výsledek by nejspíše připomínal pěknou hovadinu. Roli řady zimních monster proto nahradily potvory nové - z medvědů jsou nyní pandy (!), vlci byli vyměněni za raptory, trolly zase nahradily opice.

Pokud vás Tropical Skyrim nalákal, můžete ho stahovat odtud. Prozatím tak učinilo přes šest tisíc hráčů. Na stejném místě je rovněž možné přihodit autorům za jejich snahu nějakou tu korunku.

Tagy: The Elder Scrolls (série) modifikace

Zdroje: Kotaku,Skyrim Nexusmods

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.