zavřít

Master of Orion III - příliš silné kafe?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nadcházející tahová strategie od Infogrames - Master of Orion III - pokračování populární série sci-fi strategií Master of Orion, bude podle posledních informací vydána později a navíc dojde k několika významným změnám.

Původně plánovaný druhý kvartál nebude dodržen a tak se hra odsouvá až na třetí čtvrtletí 2002.

Jak se ukázalo, původní návrh Master of Orion III byl příliš složitý. Tvůrci se za podpory Infogrames rozhodli svůj titul poněkud usměrnit a zjednodušit. Hra zaznamená dvě zásadní úpravy. První z nich se týká interface a druhá zahrnuje redukci množství automatizovaného managementu ve hře. Zřejmě prostě tvůrci usoudili, že by jejich dílo mohlo být i pro hardcorové hráče trochu silné kafe ;)
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.