zavřít

Master of Orion III je gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak už je to tady.

Po dlouhém čekání se konečně objevila oficiální tisková zpráva oznamující, že pokračování jedné z nejúspěšnějších vesmírných strategií - Master of Orion III, je hotovo. Společnost Infogrames, která má vydání této hry na starosti k tomu dodává, že by se hra mohla dostat do obchodů do 25. února.

V Master of Orion III, vyrobeném studiem Quicksilver Entertainment, se hráč dostane do pozice, kdy mu bude ležet u nohou celá galaktická civilizace. Diktátoři, presidenti, koncil, ad. budou pouze pěšáky v celém hráčově arzenálu. Master of Orion III s sebou přináší robustní single-player kampaň a tahově pojatý multiplayer až pro 8 hráčů současně. Seznámíte se se 16 inteligentními rasami. Více o této hře naleznete v našem archivu.

zdroj: Yahoo

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.