Mafia - kdy konečně vyjde česká verze hry?
zdroj: tisková zpráva

Mafia - kdy konečně vyjde česká verze hry?

10. 9. 2002 22:11 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Dva týdny od okamžiku, kdy se Mafia začala prodávat na americkém kontinentu, utekly jako voda a v souvislosti s probíhající soutěží o několik originálek se nás čím dál více čtenářů ptá, kdy konečně vyjde česká verze této hry a také kdy přineseme její recenzi.

Mafia: The City of Lost Heaven zdroj: tisková zpráva Odpověď na první dotaz jsme se dnes dozvěděli od šéfa Illusion Softworks Petra Vochozky, podle nějž se Mafia CZ dostane na pulty domácích obchodů počátkem příštího týdne (cena 999 Kč za základní verzi, speciální edice je o pár stovek dražší).

S termínem uveřejnění recenze to je trochu složitější, neboť padla dohoda mezi herními magazíny, že všichni počkají na českou verzi hry a Petr Vochozka na oplátku slíbil, že nikdo nebude zvýhodněn a neobdrží ji dřív. Pokud toto slovo chlapsky dodrží, jsou včera poslané balíky s Mafií někde na cestě z Brna do Prahy - pokud tedy někdo nezešílí a neodflákne recenzi tak očekávaného titulu po krátkém hraní pár hodin, přečtete si o této úspěšné akční hře všude nejdříve koncem týdne nebo spíš začátkem toho příštího.

Obrázek zdroj: tisková zpráva K jiným novinkám na téma Mafie už jen telegraficky: podle některých britských časopisů se má konverze hry pro PlayStation 2 objevit na trhu v březnu 2003, tedy přesně s půlročním odstupem oproti Grand Theft Auto: Vice City. Dále se dnes na německé fansite Planet-Mafia kromě jiných skinů objevil tzv. nude-patch, který svlékne prostitutku ve vaně v jednom hotelovém pokoji (viz obrázek vpravo).

No a nakonec tu máme již tradiční přehled zahraničních recenzí Mafie, která až na jeden velmi kritický článek na EuroGameru (určitě stojí za přelouskání) všude sklízí excelentní hodnocení okolo 90% - HomeLan Fed (96%), GameZone.com (93%), GamerWeb (91%), AllOutGames (86%), Telefragged (90%), ZenGamer (90%) SodaForBreakfeast (4/5) a GamersHell (83%).

zdroj: vlastní zpráva, GameSpyDaily

jd

Nejnovější články