Máte námět či připomínku? Napište nám
Konzolové hity podzimu v sobotní GamePage
zdroj: Archiv
Téma

Konzolové hity podzimu v sobotní GamePage

17. 12. 2004 18:18 | autor: Redakce Games.cz |

Velký zájem o konzolové trháky Halo 2 (3,3 mil.) a Grand Theft Auto: San Andreas (1,5 mil.) během listopadu způsobil, že tržby z her v USA narostly o 11 procent oproti stejnému období loňského roku.

Nebýt jich, celková prodejnost videoher by podle společnosti NPD Techworld klesla skoro o čtvrtinu. Pokud tedy doma ještě PlayStation 2 nebo Xbox nemáte, ale jedním okem po nich pošilháváte, neměli byste promeškat zítřejší vysílání televizního pořadu GamePage, kde uvidíte oba výše zmiňované hity v pohybu a s doprovodným komentářem. Stačí zapnout bednu v obvyklém čase 10:20 a naladit program ČT1. Repríza je naplánována na středu 14:50 (ČT2).

Obrázek zdroj: Archiv Do dvaceti minut tohoto dílu GP se ještě vecpaly preview válečné FPS Mercenaries a 2D plošinovky Viewtiful Joe nebo zhodnocení gangsterské akce Gateway: Black Monday a závodů Need for Speed: Underground 2. Takovou třešničkou na dortu bude povídání se slovenskou vicemiss z roku 2000, Michaelou Strählovou (na fotce vpravo), o jejích hrátkách s EyeToy 2. Na závěr ještě dvě omluvy od tvůrců pořadu - slibované záběry z Tokyo Game Show budou až v lednu a také se nenechte zmýlit předtočeným rozhovorem s hostem Františkem Strakou, který je představován jako trenér Sparty, ale to už po jeho včerejším nenadálém odvolání neplatí.

zdroj: vlastní

jd

Nejnovější články