zavřít

Kdo vyhrál v soutěži o Mafii a další ceny?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minulý týden na Tiscali Games probíhala soutěž o originálky Mafie, která vzhledem k popularitě této nové pecky od Illusion Softworks vzbudila mezi čtenáři velký ohlas a celkem se jí zúčastnilo 717 soutěžících.

Ještě předtím, než vylosujeme jejich jména, pojďme si povědět, jak měly vypadat správně vyplněné otázky:

  1) Za kolik si můžete na (X)zone předobjednat českou verzi hry Mafia: The City of Lost Heaven? 899 Kč
  2) Kdo v Mafii nadaboval hlavní dvě postavy? Marek Vašut a Antonín Molčík
  3) V čem je česká verze Mafie lepší než ta anglická? některé scény nejsou tak cenzurované
  4) Je na (X)zone možnost předobjednat si Icewind Dale II v češtině? je v předprodeji
Z necelých pěti stovek respondentů, kteří odpověděli na všechny otázky správně a zároveň vyplnili kompletní kontaktní údaje, jsme náhodně vylosovali tyto šťastlivce:
  1. cena - Mafia speciální edice CZ - Rudolf Laciga, Otrokovice
  2.-3. cena - Mafia CZ - Ivan Bernátek, Liberec a Jiří Svoboda, Světlá nad Sázavou
  4.-6. cena - World War III: Black Gold CZ - Jan Petržilka, Praha 3, Milan Kubín, Ostrov a Tomáš Fabík, Valašské Meziříčí
Všem výhercům gratulujeme a na výhru je upozorníme mailem. Jakmile koncem tohoto týdne nebo začátkem toho příštího od internetového obchodu (X)zone, který věnoval část cen do soutěže, obdržíme tři originálky Mafia CZ, pošleme je obratem na uvedenou adresu. Pokud se na vás tentokrát štěstěna neusmála a chtěli byste to zkusit příště, zastavte se na Tiscali Games začátkem příštího týdne, kdy se tu bude soutěžit o české originálky netradiční strategie Wiggles a RPGčka Gothic.
zdroj: vlastní zpráva

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.